بستن
بستن

وبسایت، کشتی شماست در اقیانوس دیجیتال مارکیتنگ

برای ورود به دنیای بازاریابی دیجیتال، اولین نیاز شما داشتن یک وبسایت حرفه ای در کلاس کسب و کارتان است. تیم حرفه ای دیجی لایکرز تمام نیاز های شما را در طراحی سایت لحاط خواهد کرد. برای شروع فقط یک تماس لازم است.

تعرفه طراحی سایت

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی از جمله ماژول های مورد نیاز روی وبسایت بستگی دارد. همچنین نوع دامنه و نوع هاست هم میتواند قیمت طراحی سایت را بسیار تغییر دهد. اما با این تفاسیر، در همین ضفحه حداقل دستمزد طراحی وبسایت توسط تیم دیجی لایکرز رو میتونید ببینید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) میباشد که در حال حاضر محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی وبسایت میباشد. تمامی وبسایت هایی که توسط تیم دیجی لایکرز طراحی میشود،در بستر سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد. 

المنتور محبوب ترین صفحه ساز وردپرس میباشد در حال حاضر بیش از 5 میلیون وبسایت فعال از این پلاگین استفاده میکنند. 

کسب و کار های b2b به کسب و کارهایی گفته میشود که مخاطب های هدفشان کسب و کار های دیگر هستند و معمولا خورده فروشی ندارند. بنابراین وبسایت های این کسب و کار ها باید ویژگی های خاصی داشته باشند. اگر نیاز به یک وبسایت b2b دارید، با ما در تماس باشید. 

این مورد به عوامل زیادی بستگی دارد. نیاز های کسب و کار ها و پیچیدگی های آنها بعضا میتواند باعث شود طراحی یک وبسایت تا چند ماه زمان ببرد. اما طراحی سایت با وردپرس حداقل 4 روز زمان میبرد. البته این زمان برای یک وبسایت ساده شرکتی است. 

لازم به ذکر است که طراحی سایت با وردپرس هم نیاز به PHP دارد و این دو مورد از هم جدا نیستند. شما میتوانید یک وبسایت را تمامابا PHP در وردپرس ایجاد کنید و یا از طریق پلتفرم های دیگر این کار را انجام دهید. البته توصیه ما استفاده از cms وردپرس میباشد.

همین الانشم دیره!

سبد خرید